19 września 2011

Minął tydzień…

12.09.2011


Dokładnie tydzień temu wyjeżdżałam na lotnisko do Warszawy. Mój lot planowo powinien rozpocząć się o 11:55 ale ze względów pogodowych byliśmy zmuszeni czekać w samolocie ponad godzinę, więc w Londynie miałyśmy tylko godzinę na ponowne sprawdzenie bagażu i odprawę paszportową. Na szczęście wszystko się udało i zdążyłyśmy na samolot. Lot z Polski do Wielkiej Brytanii trwał ok.3h, natomiast Wielkiej Brytanii do USA ok.7h. Na pokładzie samolotu każda osoba lecąca do USA musi wypełnić 2 wnioski, które potem pokazujemy panu celnikowi, który pobiera odciski palców, robi nam zdjęcie i zadaje kilka pytań dotyczących naszego przylotu do USA.

                           

13.09.2011 – 16.09.2011Te dni spędziłam razem ze 140 osobami całego świata w Au Pair training School w St. John’s University w Oakdale. Od rana do wieczora miałyśmy zajęcia dotyczące opieki nad dziećmi, ich żywienia, bezpieczeństwa itd. Jak wiadomo punktem kulminacyjnym pobytu w szkole była wycieczka do Nowego Jorku. Napiszę tylko tyle, że było świetnie i mam zamiar niedługo tam wrócić, a od 16 września jestem już ze swoją host family i w najbliższym czasie postaram się wrzucić post dotyczący rodziny.


szkoła

klasa

ocean

A teraz parę zdjęć z Nowego Jorku:D Jeśli ktoś z Was zamierza polecieć do USA, powinien koniecznie zobaczyć to miasto. Polecam:)
i na koniec ja:)

Pozdrawiam

3 komentarze:

edzia pisze...

Wow super zdjęcia!! Już się nie mogę doczekać kiedy i ja tam będę!! Trzymaj się i jak już będę w USA to zapraszam do NYC:) Będę mieszkać niedaleko więc będziemy mogły pozwiedzać miasto:)

Iwona pisze...

Oj już za chwilę tam będziesz:) Jak zapraszasz to Ciebie nawiedzę:D a ja zapraszam do mnie:)

Karolina pisze...

teez tam niebawem bede! co prawda na chwile, bo docelowe miejsce troszke oddalone jest, ale i tak mam nadzieje, ze zatrzymam sie w NYC kiedys na troche dluzej;))